دسته بندی

درباره ما

            فرض کنید بخواهیم کالایی خریداری نماییم اما ندانیم از کجا باید شروع و یا به کجا مراجعه کنیم. این مشکل احتمالا برسر راه همه ما قرار گرفته و حتیما را متحمل ضررهای مالی زیادی کرده است. همچنین در شرایط کنونی که قیمت ها به طرز سرسام آوری افزایش پیدا کرده اند، ممکن است با قیمت های عجیب و متفاوتی از طرف فروشندگان مواجه شویم که باعث ایجاد سردرگمی و نگرانی در هنگام خریدمان شود.

            حال تصور کنید در این شرایط سخت امکانی فراهم شود که در نهایت آرامش و سادگی، به سرعت کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنیم و از نظرات سایر افراد آگاه شویم؛ همچنین از قیمت به روز کالای مورد نظر خود مطلع شویم و در نتیجه از سوءِاستفاده برخی افراد سودجو جلوگیری نماییم.

            اکنون تیم سلفاسنتر برای شما نوازندگان و هنرجویان موسیقی که قصد فروش و یا خرید ساز مورد نظر خود را دارید، بستری را فراهم کرده است که به سادگی و در کمال اطمینان و آرامش، در کوتاه ترین زمان، ساز کارکرده خود را آگهی کنید و به فروش برسانید. همچنین در صورتی که قصد خرید سازی ایده آل را با بهترین و مناسب ترین قیمت دارید، بتوانید سازهایی را که توسط سایر افراد آگهی شده است بررسی و بدون هیچ واسطه ای، مستقیما از فرد فروشنده خریداری نمایید.

            تیم آموزشی سلفا سنتر (با مدیریت رامین مجدیان فر) در جهت پیشبرد اهداف و رسالت کاری خود با تکیه بر بالابردن قدرت خرید هنرجویان موسیقی در زمینه ساز و آلات موسیقی، این نوید را می دهد که دیگر در این سرزمین افردی به دلیل مشکلات مالی و عدم آگاهی، از کشف و پرورش استعدادهای خود محروم نباشند. مفتخریم با توجه به خدمات این وب سایت در راستای به اشتراک گذاری انواع ساز و آلات موسیقی با سایر افراد، قدمی در مسیر به تحقق رساندن رسالت خود برداشته و همچنین توانسته باشیم سطح کیفی جامعه موسیقیایی کشور را ارتقاء بخشیم.

            با آرزوی موفقیت روز افزون شما هنرجویان...