دسته بندی

قوانین سایت

شرایط عمومی برای استفاده از سایت سلفاسنتر

۱. وب سایت سلفاسنتر یک سایت کاملاتخصصی برای آگهی فروش آلات موسیقی می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده است. این وب سایت به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و با نقض­ کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می کند.

۲. این وب سایت هیچ دخالتی در قیمت گذاری سازها ندارد و قیمت گذاری صرافا بنابر تصمیم آگهی­ دهنده انجام می­ گیرد.

۳. این وب سایت هیچ­ گونه دخالتی در معامله افرادی که از محتوای اطلاع رسانی آگهی­ ها استفاده کرده اند نداشته و هیچ نفعی در معامله آنها نصیب این سایت نمی­شود؛ بنابراین مسئول انجام معاملات آن­ها یا نظارت بر اجرای آن نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی و مالی لازم در انجام معامله، مستقیما برعهده معامله کنندگان می­ باشد و تبعات ناشی از آن، به هیچ عنوان متوجه این سایت نخواهد بود.

۴. کاربران محترم، لازم است به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی توجه کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.

۵. هرگونه بی­ احترامی، تهدید، اظهار نظرهای سیاسی  و یا عدم پایبندی به قوانین جمهوری اسلامی ایران، سبب حذف کاربر  و ارجاع به مراجع قضایی می­ شود.

۶. آگهی کننده با درج اطلاعات خود مانند تلفن تماس در آگهی، قبول می کند که این اطلاعات را در معرض عموم قرار دهد و وب سایت سلفاسنتر از عوابق احتمالی از آن مبری است.

حفظ و نگهداری رمز­ عبور، بر عهده کاربران می­ باشد و در این امر کوشا باشید.

 

راهنمای خرید امن

۱. از افرادی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آن ها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

۲. هرگز پیش از دریافت کالا هزینه ای پرداخت نکنید.

۳. در صورت امکان، پس از خرید کالا، رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

۴. بهتر است به صورت نقدی خرید کنید؛ چک و سفته ممکن است نقد نشود.

 

از اطلاعات تماس پلیس فتا محل سکونت خود آگاه باشید و در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا، موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

 

پیگردهای قانونی

۱. نقض حقوق معنوی مالک وب­سایت سلفاسنتر یا هرگونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت سبب پیگرد قانونی می­شود. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان سلفاسنتر به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.

۲. هرگونه بازنشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت سلفاسنتر بدون اخذ مجوز کتبی از مدیریت سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان شود، موجب پیگرد قانونی می­ شود.

۳. استفاده از هر نوع فناوری رایانه­ای جهت مرور یا کپی خودکار از صفحات و اطلاعات سایت سلفاسنتر، پیگرد قانونی دارد.

 

نکته مهم:

کاربران این امکان را دارند که با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی به آدرس info@solfacenter.com شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به انتشار آگهی های که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان (شکایت / انتقاد / پیشنهاد) ثبت و اطلاع رسانی نمایند.